Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Актуальная информация для плательщиков налогов, которые перемещаются из временно оккупированной территории и районов проведения АТО. Часть 1

Министерство доходов и сборов Украины
Разъяснение от 07.08.2014

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Актуальна інформація для платників податків, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО
Частина 1

від 7 серпня 2014 року

Додатково див.
 
частину 2

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

1. Питання:

На підставі яких документів ФОП та ЮО заповнюють рядок 8 заяви за ф. N 1-ОПП (для ЮО та відокремлених підрозділів) та рядок 5 заяви за ф. N 5-ОПП (для самозайнятих осіб) у разі зміни місцезнаходження / місця проживання з території АР Крим та міста Севастополя на місцезнаходження / місце проживання в областях та місті Києві?

Відповідь:

Контролюючі органи проводять внесення змін і доповнень до Єдиного банку даних юридичних осіб та Реєстру самозайнятих осіб на підставі інформації органів державної реєстрації або документально підтвердженої інформації, що надається платниками податків.

У разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік, крім змін, які вносяться до Єдиного державного реєстру, та змін, про які платник податків повідомив за основним місцем обліку, платник податків зобов'язаний протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до зазначених документів подати до контролюючого органу уточнені документи в такому самому порядку, як і при взятті на облік. Додаткова реєстраційна заява за формами N 1-ОПП, N 5-ОПП подається з позначкою "Зміни".

Опрос