Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно учета уплаченных обособленным подразделением авансовых взносов плательщиком консолидированного налога

Министерство доходов и сборов Украины
Письмо от 15.04.2014 № 6897/6/99-99-19-03-02-15

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.04.2014 р. N 6897/6/99-99-19-03-02-15

Щодо врахування сплачених відокремленим підрозділом авансових внесків платником консолідованого податку

Міністерство доходів і зборів України розглянуло лист <...> щодо врахування сплачених відокремленим підрозділом авансових внесків платником консолідованого податку у разі якщо платник податку за підсумками I кварталу не отримував прибуток або отримав збитки і повідомляє.

Відповідно до п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI <...> (далі - Кодекс) платники податку на прибуток, доходи яких, що враховуються при визначенні об'єкта оподаткування, за останній річний звітний податковий період перевищують 10 млн. грн., зобов'язані подавати у складі річної податкової декларації розрахунок щомісячних авансових внесків, які мають ними сплачуватися наступні дванадцять місяців. При цьому визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов'язань.

У разі якщо платник податку, який сплачує авансовий внесок, за підсумками I кварталу звітного (податкового) року не отримав прибуток або отримав збиток, він має право подати податкову декларацію та фінансову звітність за I квартал. Такий платник податку авансових внесків у II - IV кварталах звітного (податкового) року не здійснює, а податкові зобов'язання визначає на підставі податкової декларації за підсумками першого півріччя, трьох кварталів та за рік, яка подається до контролюючого органу в порядку, передбаченому Кодексом.

Опрос