Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно выдачи лицензии на осуществление таможенной брокерской деятельности после окончания срока ее действия

Министерство доходов и сборов Украины
Письмо от 16.05.2014 № 11289/7/99-99-24-01-02-17

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.05.2014 р. N 11289/7/99-99-24-01-02-17

Щодо видачі ліцензії на здійснення митної брокерської діяльності після закінчення строку її дії

У зв'язку з численними зверненнями суб'єктів господарювання стосовно видачі ліцензії на здійснення митної брокерської діяльності після закінчення строку її дії, інформуємо.

Відповідно до статті 14 Закону України від 01.06.2000 N 1775-III "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" /зі змінами/ (далі - Закон) у разі, коли ліцензіат має намір провадити зазначений в ліцензії вид господарської діяльності після закінчення строку її дії, він повинен отримати нову ліцензію в порядку, встановленому Законом.

Нова ліцензія видається органом ліцензування не раніше ніж в останній робочий день дії попередньо виданої ліцензії.

Згідно зі статтею 11 Закону орган ліцензування приймає рішення про видачу ліцензії або про відмову у її видачі у строк не пізніше ніж десять робочих днів з дати надходження заяви про видачу ліцензії та документів, що додаються до заяви.

З огляду на викладене, за 10 днів до закінчення строку дії попередньої ліцензії на провадження митної брокерської діяльності, керівник підприємства особисто або через уповноважену ним особу (на підставі доручення) може подати до Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів України (за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, буд. 11-г) заяву та необхідні документи для отримання ліцензії на здійснення митної брокерської діяльності.

Опрос