Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций относительно порядка оформления документов в ходе проведения документальных проверок соблюдения требований законодательства Украины по вопросам государственного таможенного дела, а также реализации их материалов

Министерство доходов и сборов Украины
Методические рекомендации, Приказ от 16.01.2014 № 23
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 січня 2014 року N 23

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку оформлення документів у ході проведення документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи, а також реалізації їх матеріалів

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної фіскальної служби України
 від 12 жовтня 2016 року N 856)

Відповідно до підпункту 2 пункту 4 Положення про Міністерство доходів і зборів України, затвердженого Указом Президента України від 18 березня 2013 року N 141/2013, та з метою належної організації роботи із проведення документальних перевірок щодо дотримання вимог законодавства з питань державної митної справи, наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо порядку оформлення документів у ході проведення документальних перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи, а також реалізації їх матеріалів (далі - Методичні рекомендації), що додаються.

2. Начальникам головних управлінь Міндоходів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, Міжрегіонального головного управління Міндоходів - Центрального офісу з обслуговування великих платників забезпечити доведення наказу до підпорядкованих структурних підрозділів та неухильне дотримання вимог Методичних рекомендацій у роботі.

3. Координаційно-моніторинговому департаменту (Санжаревська І. С.) внести зміни до Репозиторія звітної і статистичної інформації Міндоходів, затвердженого наказом Міндоходів від 06.09.2013 N 448.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

О. В. Клименко

 

Опрос