Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня тестовых заданий для проверки знаний агентов по таможенному оформлению (представителей таможенных брокеров)

Министерство доходов и сборов Украины
Перечень, Приказ от 02.12.2013 № 743
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 грудня 2013 року N 743

Про затвердження Переліку тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів)

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної фіскальної служби України
від 17 березня 2015 року N 185)

Відповідно до пункту 7 розділу IV Порядку прийняття іспиту у представників митних брокерів, затвердженого наказом Державної митної служби України від 18.08.2009 N 767, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.09.2009 за N 868/16884, наказую:

1. Затвердити Перелік тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів), що додається.

2. Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки працівників та кінології Держмитслужби України (Овчарук І. Г.) забезпечити актуалізацію програмного забезпечення з перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів).

3. Керівникам митниць Міндоходів довести до відома митних брокерів, що перелік тестових завдань розміщено на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України в мережі Інтернет за адресою: www.minrd.gov.ua.

4. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Держмитслужби України від 20.08.2012 N 409 "Про затвердження Переліку тестових завдань для перевірки знань представників митних брокерів".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Дериволкова С. Д.

 

Міністр

О. В. Клименко

 

Перелік тестових завдань для перевірки знань агентів з митного оформлення (представників митних брокерів)

1.703.01.1 Статус уповноваженого економічного оператора надається підприємству митницею шляхом:

1. видачі сертифіката уповноваженого економічного оператора без включення його до Єдиного реєстру уповноважених економічних операторів

2. видачі ліцензії уповноваженого економічного оператора та включення його до Єдиного реєстру уповноважених економічних операторів

3. видачі свідоцтва уповноваженого економічного оператора та включення його до Єдиного реєстру уповноважених економічних операторів

4. видачі сертифіката уповноваженого економічного оператора та включення його до Єдиного реєстру уповноважених економічних операторів

Джерело: стаття 12 Митного кодексу України.

Опрос