Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обложения НДС ввоза технических средств регистрации для инвалидов

Министерство доходов и сборов Украины
Письмо от 18.05.2013 № 2854/6/99-99-19-04-02-15-26

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 18.05.2013 р. N 2854/6/99-99-19-04-02-15-26

Щодо обкладення ПДВ ввезення технічних засобів реєстрації для інвалідів

Міністерство доходів і зборів України розглянуло звернення <...> щодо митного оформлення комплектувальних виробів для виготовлення технічних засобів реабілітації для інвалідів та повідомляє.

Податковим кодексом України (далі - Кодекс) передбачено звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання технічних та інших засобів реабілітації (крім автомобілів); товарів спеціального призначення, у тому числі виробів медичного призначення для індивідуального користування, для інвалідів та інших пільгових категорій населення, визначених законодавством України за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України, а також комплектуючих і напівфабрикатів для виготовлення технічних та інших засобів реабілітації (крім автомобілів), товарів спеціального призначення, у тому числі виробів медичного призначення для індивідуального користування, для інвалідів та інших пільгових категорій населення за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України (п. п. "а", "б" пп. 197.1.3 п. 197.1 ст. 197 Кодексу).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос