Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по организации и проведению камеральных проверок налоговой отчетности плательщиков налогов, кроме проверок налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах и налоговой декларации плательщика единого налога - физического лица - предпринимателя

Министерство доходов и сборов Украины
Методические рекомендации, Приказ от 14.06.2013 № 165
редакция действует с 24.07.2013

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 червня 2013 року N 165

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації та проведення камеральних перевірок податкової звітності платників податків, крім перевірок податкової декларації про майновий стан і доходи та податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства доходів і зборів України
 від 24 липня 2013 року N 302

Відповідно до Положення про Міністерство доходів і зборів України, затвердженого Указом Президента України від 18.03.2013 N 141, та з метою забезпечення наповнення бюджетів усіх рівнів, удосконалення процесів адміністрування податків та зборів, встановлення єдиного порядку відображення результатів камеральних перевірок платників податків наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо організації та проведення камеральних перевірок податкової звітності платників податків, крім перевірок податкової декларації про майновий стан і доходи та податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця (далі - Методичні рекомендації), що додаються.

2. Департаментам податкового та митного аудиту (Крухмальов С. Б.), доходів і зборів з фізичних осіб (Бусарєв В. В.), оподаткування та контролю об'єктів і операцій (Павелко Л. Г.), координації нормотворчої та методологічної роботи з питань оподаткування (Привалова Н. Є.), розвитку IT, електронних сервісів та обліку платників (Теньков О. В.) забезпечити методологічне супроводження, узагальнення практики застосування та подальше удосконалення розділів II, III Методичних рекомендацій.

3. Департаменту розвитку IT, електронних сервісів та обліку платників (Теньков О. В.) розробити програмне забезпечення для автоматизованого виконання процесів камеральної електронної перевірки податкової звітності, поданої СГД - платниками податку на додану вартість у терміни, визначені у Технічному завданні (п. 4 протоколу від 04.04.2013 N 6-П).

4. Начальникам головних управлінь Міндоходів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, Межрегіонального головного управління Міндоходів - Центрального офісу з обслуговування великих платників:

4.1. забезпечити доведення цього наказу до підпорядкованих органів;

4.2. забезпечити дотримання підпорядкованими органами положень Методичних рекомендацій;

4.3. враховуючи практику застосування Методичних рекомендацій, у разі необхідності, надавати пропозиції щодо удосконалення його положень департаментам, визначеним у пункті 2 наказу.

5. Визнати такими, що втратили чинність, накази ДПА України:

від 18.04.2008 N 266 "Про організацію взаємодії органів державної податкової служби при проведенні перевірок податкових декларацій з податку на додану вартість з урахуванням інформації розшифровок податкових зобов'язань та податкового кредиту з податку на додану вартість у розрізі контрагентів";

від 05.12.2008 N 761 "Про затвердження Примірного порядку проведення камеральної перевірки та здійснення контролю за справлянням податку на прибуток";

від 25.01.2010 N 34 "Про організацію комплексного відпрацювання сум податкового кредиту з податку на додану вартість".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ігнатова А. П.

 

Міністр

О. В. Клименко

 

Опрос