Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о Департаменте специализированной подготовки и кинологического обеспечения Миндоходов и Положения о Специализированной лаборатории по вопросам экспертизы и исследований Миндоходов

Министерство доходов и сборов Украины
Положение, Приказ от 29.05.2013 № 133

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 29 травня 2013 року N 133

Про затвердження Положення про Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Міндоходів та Положення про Спеціалізовану лабораторію з питань експертизи та досліджень Міндоходів

Відповідно до частини третьої статті 13 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", постанов Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 563 "Про затвердження Типового положення про територіальні органи міністерства та іншого центрального органу виконавчої влади", від 20 березня 2013 року N 229 "Про утворення територіальних органів Міністерства доходів і зборів" та керуючись підпунктом 10 пункту 11 Положення про Міністерство доходів і зборів України, затвердженого Указом Президента України від 18 березня 2013 року N 141/2013, наказую:

1. Затвердити такі, що додаються:

Положення про Департамент спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Міндоходів;

Положення про Спеціалізовану лабораторію з питань експертизи та досліджень Міндоходів.

2. Керівникам Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень Міндоходів та Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення Міндоходів забезпечити дотримання вимог відповідних положень.

3. Департаменту інфраструктури (Лісняк С. І.) забезпечити виготовлення, засвідчення у встановленому порядку та надіслання кожному територіальному органу Міндоходів, вказаному у пункті 1 наказу, двох примірників копій наказу і відповідного положення.

Термін - три дні.

Опрос