Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах Киевской городской государственной администрации относительно решения наиболее острых проблем и устранения негативных процессов в экономической и социальной сферах г. Киева на 1999 год

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 27.10.1999 № 1750

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.10.99 р. N 1750

Київ

Про заходи Київської міської державної адміністрації щодо розв'язання найгостріших проблем та усунення негативних процесів в економічній та соціальній сферах м. Києва на 1999 рік 

З метою забезпечення виконання протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 28.07.99 N 28 "Про завдання міністерств, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим щодо покращання ситуації в соціально-економічній сфері":

1. Затвердити заходи Київської міської державної адміністрації щодо розв'язання найгостріших проблем та усунення негативних процесів в економічній та соціальній сфері м. Києва на 1999 рік (далі - Заходи) згідно з додатком.

2. Керівникам головних управлінь, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації, районних у м. Києві державних адміністрацій спрямувати зусилля підпорядкованих їм колективів на виконання Заходів. Інформацію про хід їх виконання надати ДКП "НДІСЕП" до 20 січня 2000 року.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос