Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выдаче лицензии на осуществление образовательной деятельности в сфере полного общего среднего образования (без прохождения процедуры лицензирования) СПЕЦИАЛИЗИРОВАННОМУ УЧЕБНО-ВОСПИТАТЕЛЬНОМУ КОМПЛЕКСУ "КИЇВСЬКІ КАШТАНИ" С УГЛУБЛЕННЫМ ИЗУЧЕНИЕМ АНГЛИЙСКОГО ЯЗЫКА ДЕСНЯНСКОГО РАЙОНА Г. КИЕВА

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 14.05.2020 № 718

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.05.2020 р. N 718

Київ

Про видачу ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти (без проходження процедури ліцензування) СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСУ "КИЇВСЬКІ КАШТАНИ" З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

Відповідно до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності", статті 43, підпункту 6 пункту 3 розділу XII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про освіту", постанов Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2015 року N 609 "Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України", від 30 грудня 2015 року N 1187 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності", розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10 грудня 2010 року N 1112 "Про питання організації управління районами в місті Києві", від 09 червня 2016 року N 406 "Про ліцензування освітньої діяльності у сферах повної загальної середньої освіти та дошкільної освіти" (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03 жовтня 2018 року N 1794):

1. Видати СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСУ "КИЇВСЬКІ КАШТАНИ" З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА (ідентифікаційний код 22874627, місцезнаходження: 02225, м. Київ, ВУЛИЦЯ КАШТАНОВА, будинок 13-Б) ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти за рівнем початкової освіти з ліцензованим обсягом 360 осіб (без проходження процедури ліцензування).

2. СПЕЦІАЛІЗОВАНОМУ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСУ "КИЇВСЬКІ КАШТАНИ" З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА не пізніше 10 робочих днів з дня оприлюднення цього розпорядження внести на відповідний рахунок територіального органу Державної казначейської служби України за кодом класифікації доходів бюджету 22011800 згідно з додатком плату за видачу ліцензії, яка становить 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день видання цього розпорядження.

Опрос