Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О безоплатном принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева тепловой сети ООО "І.В. ТРЕЙД"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 13.08.2019 № 1444

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.08.2019 р. N 1444

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва теплової мережі ТОВ "І.В. ТРЕЙД"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління", враховуючи звернення ТОВ "І.В. ТРЕЙД" (лист від 11 червня 2019 року N 868), протокол загальних зборів учасників Товариства з обмеженою відповідальністю "І.В. ТРЕЙД" від 16 січня 2019 року N 5, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" теплову мережу ТОВ "І.В. ТРЕЙД" згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі теплової мережі, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос