Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О зачислении в коммунальную собственность территориальной общины города Киева имущества, созданного в результате реконструкции здания под отдел (Центр) предоставления административных услуг аппарата Дарницкой районной в городе Киеве государственной администрации на ул. Олейника Степана, 21 в Дарницком районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 05.11.2018 № 1991

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.11.2018 р. N 1991

Київ

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва майна, створеного в результаті реконструкції будівлі під відділ (Центр) надання адміністративних послуг апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Олійника Степана, 21 у Дарницькому районі

Відповідно до статей 327, 331 Цивільного кодексу України, частин другої та п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 14 серпня 2015 року N 798 "Про передачу функцій замовника реконструкції будівлі на вул. Олійника, 21 під відділ (Центр) надання адміністративних послуг апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації", враховуючи листи Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 05 лютого 2018 року N 101-1099/02, комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" від 15 червня 2018 року N 114/3102, у зв'язку з прийняттям в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта "Реконструкція будівлі під відділ (Центр) надання адміністративних послуг апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Олійника, 21 у Дарницькому районі" (декларація про готовність об'єкта до експлуатації, зареєстрована Департаментом з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 21 грудня 2016 року за N КВ 143163560332):

1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Києва майно, створене в результаті реконструкції будівлі під відділ (Центр) надання адміністративних послуг апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації на вул. Олійника Степана, 21 у Дарницькому районі, згідно з додатком.

2. Передати майно, зазначене у пункті 1 цього розпорядження, до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

3. Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації спільно з комунальним підприємством з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" здійснити в установленому порядку приймання-передачу майна, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, та надати до Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) копію акта приймання-передачі.

Опрос