Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции по делопроизводству в исполнительном органе Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации), районных в городе Киеве государственных администрациях, на предприятиях, в учреждениях и организациях, относящихся к коммунальной собственности территориальной общины города Киева

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Инструкция от 25.09.2018 № 1747
редакция действует с 18.08.2020

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.09.2018 р. N 1747

Київ

Про затвердження Інструкції з діловодства у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), районних в місті Києві державних адміністраціях, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 18 серпня 2020 року N 1237
(розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 18 серпня 2020 року N 1237 це розпорядження викладено у новій редакції)

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про електронні документи та електронний документообіг", "Про електронні довірчі послуги", постанови Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року N 55 "Деякі питання документування управлінської діяльності", рішення Київської міської ради від 25 грудня 2012 року N 689/8973 "Про затвердження Положення про інформаційно-телекомунікаційну систему "Єдиний інформаційний простір територіальної громади міста Києва":

1. Затвердити Інструкцію з діловодства у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), районних в місті Києві державних адміністраціях, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), головам районних в місті Києві державних адміністрацій, керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва:

2.1. Забезпечити неухильне додержання вимог Інструкції з діловодства у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), районних в місті Києві державних адміністраціях, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, затвердженої згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

2.2. Забезпечити перегляд розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з метою приведення їх у відповідність із Інструкцією з діловодства у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), районних в місті Києві державних адміністраціях, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, затвердженої згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

2.3. Привести власні акти у відповідність із Інструкцією з діловодства у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації), районних в місті Києві державних адміністраціях, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, затвердженої згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної. адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко

Опрос