Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые распоряжения исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 17.10.2017 № 1284

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.10.2017 р. N 1284

Київ

Про внесення змін до деяких розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг", "Про державну службу", постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року N 887 "Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації", враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації" від 13 жовтня 2016 року N 1019 "Про затвердження Положення про Департамент інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)":

1. Унести зміни до Положення про апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07 вересня 2011 року N 1627 (у редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 квітня 2016 року N 267), виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити реєстрацію змін до Положення в установленому порядку.

3. Унести зміни до Положення про Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 26 квітня 2016 року N 261, виклавши його в новій редакції, що додається.

4. Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити реєстрацію змін до Положення в установленому порядку.

Опрос