Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) относительно активизации работы по назначению и предоставлению населению жилищных субсидий в городе Киеве

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, План от 20.10.2015 № 1045

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.10.2015 р. N 1045

Київ

Про затвердження Плану заходів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо активізації роботи з призначення та надання населенню житлових субсидій в місті Києві

Відповідно до Законів України "Про столицю України - місто герой Київ", "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року N 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива", враховуючи пункт 3 протоколу засідання Міжвідомчої робочої групи з питань реалізації заходів з енергетичної ефективності та спрощення порядку надання житлових субсидій від 15 вересня 2015 року під головуванням Прем'єр-міністра України А. Яценюка:

1. Затвердити План заходів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо активізації роботи з призначення та надання населенню житлових субсидій в місті Києві (далі - План заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районним в місті Києві державним адміністраціям забезпечити виконання Плану заходів.

Опрос