Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче объектов теплоснабжения коммунального предприятия по содержанию жилищного хозяйства "Житлорембудсервіс" Деснянского района г. Киева

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 19.10.2015 № 1044

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.10.2015 р. N 1044

Київ

Про передачу об'єктів теплопостачання комунального підприємства по утриманню житлового господарства "Житлорембудсервіс" Деснянського району м. Києва

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (лист від 13 травня 2015 року N 102/01/30-4233) та лист публічного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал" від 25 травня 2015 року N 1990/41/36/02-15, з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" об'єкти теплопостачання, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та обліковуються на балансі комунального підприємства по утриманню житлового господарства "Житлорембудсервіс" Деснянського району м. Києва згідно з додатком в межах та на умовах, визначених Угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Києва від 20 листопада 2003 року (в редакції договору на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва від 01 грудня 2006 року), яка укладена між ВАТ "АК "Київводоканал" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо передачі об'єктів теплопостачання, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос