Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приемке и передаче инженерных сетей внешнего освещения с оборудованием жилых домов N 9 и N 9-а в переул. Моторном в Голосеевском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 08.10.2015 № 999

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.10.2015 р. N 999

Київ

Про прийняття та передачу інженерних мереж зовнішнього освітлення з обладнанням жилих будинків N 9 та N 9-а у пров. Моторному у Голосіївському районі

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи лист комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" від 25 червня 2015 року N 056/24-3896, з метою належної експлуатації зовнішньобудинкових інженерних мереж та надання якісних послуг мешканцям жилих будинків N 9 та N 9-а у пров. Моторному у Голосіївському районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" інженерні мережі зовнішнього освітлення з обладнанням жилих будинків N 9 та N 9-а у пров. Моторному у Голосіївському районі згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з комунальним підприємством з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" забезпечити в установленому порядку прийняття та закріплення інженерних мереж зовнішнього освітлення з обладнанням, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос