Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приемке-передаче внешних инженерных сетей, сооружений и оборудования

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 01.10.2015 № 979

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.10.2015 р. N 979

Київ

Про прийняття-передачу зовнішніх інженерних мереж, споруд та обладнання

Відповідно до статей 6, 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення виконавчого комітету Київської міської ради народних депутатів від 13.01.92 N 26 "Про формування комунального майна міста та районів", рішення Київської міської ради від 15.12.2011 N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", з метою надійного централізованого утримання та якісного обслуговування зовнішніх інженерних мереж, споруд і обладнання, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння і користування ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" зовнішні інженерні мережі, споруди та обладнання у Солом'янському районі м. Києва в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 (зі змінами та доповненнями), яку укладено між АК "Київенерго" та Київською міською державною адміністрацією, згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спільно з комунальним підприємством "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом'янського району м. Києва", управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації та ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" забезпечити приймання-передачу інженерних мереж, споруд та обладнання згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації та заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Опрос