Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О безоплатном принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева тепловых сетей публичного акционерного общества "Холдингова компанія "Київміськбуд"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 01.10.2015 № 975

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.10.2015 р. N 975

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва теплових мереж публічного акціонерного товариства "Холдингова компанія "Київміськбуд"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення публічного акціонерного товариства "Холдингова компанія "Київміськбуд" (лист від 23 квітня 2015 року N 01625/0/2-15), протокол чергових загальних зборів акціонерів товариства від 25 квітня 2012 року N 14 та протокол засідання правління товариства від 02 березня 2015 року N 6, з метою надійного утримання та якісного обслуговування Інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" теплові мережі публічного акціонерного товариства "Холдингова компанія "Київміськбуд" згідно з додатком в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27 вересня 2001 року (зі змінами та доповненнями), яка укладена між АК "Київенерго" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі теплових мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос