Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приемке и передаче внешнедомовых инженерных сетей жилого дома N 13 на ул. Булгакова в Святошинском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 25.09.2015 № 963

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.09.2015 р. N 963

Київ

Про прийняття та передачу зовнішньобудинкових інженерних мереж жилого будинку N 13 на вул. Булгакова у Святошинському районі

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи лист комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" від 25 червня 2015 року N 056/24-3897, з метою належної експлуатації зовнішньобудинкових інженерних мереж та надання якісних послуг мешканцям жилого будинку N 13 на вул. Булгакова у Святошинському районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" зовнішньобудинкові інженерні мережі жилого будинку N 13 на вул. Булгакова у Святошинському районі згідно з додатком в межах та на умовах, визначених Угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Києва від 20 листопада 2003 року (в редакції Договору на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва від 01 грудня 2006 року), яка укладена між відкритим акціонерним товариством "Акціонерна компанія "Київводоканал" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з комунальним підприємством з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" забезпечити в установленому порядку прийняття та передачу зовнішньобудинкових інженерних мереж зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос