Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева объектов электроснабжения ИУДЕЙСКОЙ РЕЛИГИОЗНОЙ ОБЩИНЫ В ПОДОЛЬСКОМ РАЙОНЕ Г. КИЕВА

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 25.09.2015 № 962

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.09.2015 р. N 962

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва об'єктів електропостачання ІУДЕЙСЬКОЇ РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ В ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення ІУДЕЙСЬКОЇ РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ В ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА (листи від 22 травня 2014 року N 299 та від 01 жовтня 2014 року N 723), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" об'єкти електропостачання ІУДЕЙСЬКОЇ РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ В ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА згідно з додатком в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27 вересня 2001 року (зі змінами та доповненнями), яка укладена між АК "Київенерго" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу об'єктів електропостачання, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос