Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О закреплении нежилых помещений и здания за коммунальным предприятием "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 23.09.2015 № 943

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.09.2015 р. N 943

Київ

Про закріплення нежитлових приміщень та будинку за комунальним підприємством "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", звернення комунального підприємства "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" від 10 листопада 2014 року N 879, 25 грудня 2014 року N 247/6-1249 та від 30 червня 2015 року N 247/8-519, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" (далі - КП "Київбудреконструкція") нежитлові приміщення та будинок згідно з переліком, що додається.

2. Комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" та КП "Київбудреконструкція" в установленому порядку здійснити приймання-передачу нежитлових приміщень та будинку, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та надати до Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) копію акта приймання-передачі.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос