Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении 6-го чемпионата мира по многоборью телохранителей

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 18.09.2015 № 922

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.09.2015 р. N 922

Київ

Про проведення 6-го чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, та з метою популяризації та розвитку фізичної культури, спорту, олімпійського руху та пропаганди здорового способу життя в місті Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу управління державної охорони України щодо проведення в місті Києві (Хрещатий парк біля Арки дружби народів та Троїцька площа перед НСК "Олімпійський") з 19 до 22 вересня 2015 року з 15.00 до 18.00 6-го чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців (далі - Захід).

2. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) сприяти вирішенню організаційних питань, пов'язаних з проведенням Заходу.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос