Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об участии сборной команды государственных служащих города Киева во Всеукраинской спартакиаде среди сборных команд государственных служащих Автономной Республики Крым, областей, городов Киева и Севастополя

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 16.09.2015 № 901

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.09.2015 р. N 901

Київ

Про участь збірної команди державних службовців міста Києва у Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 червня 2012 року N 434-р "Про підготовку та проведення фізкультурно-спортивних заходів серед державних службовців" та Положення про проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, затвердженого спільним наказом Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства України з питань державної служби від 11 листопада 2014 року N 3737/169, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 листопада 2014 року за N 1504/26281:

1. Затвердити склад збірної команди державних службовців міста Києва для участі у Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (далі - Захід) з 21 вересня до 26 вересня 2015 року в м. Ужгороді (Закарпатська область), що додається.

2. Директорам Департаментів, начальникам інших структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), головам районних в місті Києві державних адміністрацій забезпечити участь державних службовців, що увійшли до складу збірної команди міста Києва, у Заході.

3. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити фінансування участі збірної команди державних службовців м. Києва у Заході за рахунок видатків, затверджених у бюджеті міста Києва на 2015 рік по галузі "Фізична культура і спорт".

Опрос