Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О безоплатном принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева канализационных сетей публичного акционерного общества "Завод залізобетонних конструкцій ім. Світлани Ковальської"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 14.09.2015 № 899

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.09.2015 р. N 899

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва каналізаційних мереж публічного акціонерного товариства "Завод залізобетонних конструкцій ім. Світлани Ковальської"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення публічного акціонерного товариства "Завод залізобетонних конструкцій ім. Світлани Ковальської" (лист від 23 лютого 2015 року N 318 та протокол засідання Наглядової ради від 24 грудня 2014 року N 27), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" каналізаційні мережі публічного акціонерного товариства "Завод залізобетонних конструкцій ім. Світлани Ковальської" згідно з додатком в межах та на умовах, визначених Угодою про передачу в управління відкритому акціонерному товариству "Акціонерна компанія "Київводоканал" майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Києва від 20 листопада 2003 року (в редакції договору на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва від 01 грудня 2006 року), яка укладена між ВАТ "АК "Київводоканал" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі каналізаційних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос