Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении спортивно-массовых мероприятий по случаю празднования Дня физической культуры и спорта

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 11.09.2015 № 891

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.09.2015 р. N 891

Київ

Про проведення спортивно-масових заходів з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Указу Президента України від 29 червня 1994 року N 340/94 "Про День фізкультури і спорту", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, з метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту у місті Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу Міністерства молоді та спорту України щодо проведення в м. Києві 12 вересня 2015 року з 12.00 до 18.00 спортивно-масових заходів з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту (далі - Захід) на вулиці Хрещатик (від Бессарабської площі до вулиці Інститутської).

2. Взяти до відома, що відповідальність за підготовку та проведення Заходу взяло на себе Міністерство молоді та спорту України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос