Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О приемке и передаче объектов теплоснабжения жилого дома N 13 на ул. Булгакова в Святошинском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 10.09.2015 № 862

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.09.2015 р. N 862

Київ

Про прийняття та передачу об'єктів теплопостачання жилого будинку N 13 на вул. Булгакова у Святошинському районі

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи лист комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" від 25 червня 2015 року N 056/24-3897, з метою належної експлуатації зовнішньобудинкових інженерних мереж та надання якісних послуг мешканцям жилого будинку N 13 на вул. Булгакова у Святошинському районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київенерго" об'єкти теплопостачання жилого будинку N 13 на вул. Булгакова у Святошинському районі згідно з додатком в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27 вересня 2001 року (зі змінами та доповненнями), яку укладено між АЕК "Київенерго" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з комунальним підприємством з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" забезпечити в установленому порядку прийняття та передачу об'єктів теплопостачання, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос