Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации) от 05 сентября 2013 года N 1530 "Об организационно-правовых мерах по ликвидации коммунального предприятия исполнительного органа Оболонского районного в г. Киеве совета (Оболонской районной в г. Киеве государственной администрации) "Оболоньспецтранс"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 07.08.2015 № 772

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.08.2015 р. N 772

Київ

Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05 вересня 2013 року N 1530 "Про організаційно-правові заходи щодо ліквідації комунального підприємства виконавчого органу Оболонської районної у м. Києві ради (Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації) "Оболоньспецтранс"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 105, 111 Цивільного кодексу України, рішення Київської міської ради від 27 жовтня 2011 року N 377/6593 "Про ліквідацію районних комунальних підприємств з паркування транспортних засобів", у зв'язку з кадровими змінами, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

Затвердити зміни до складу комісії з ліквідації комунального підприємства виконавчого органу Оболонської районної у м. Києві ради (Оболонської районної у м. Києві державної адміністрації) "Оболоньспецтранс", затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 05 вересня 2013 року N 1530, виклавши його в новій редакції, що додається.

Опрос