Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче функций заказчика реабилитации (реставрации) дорожного сооружения - лестницы к памятнику Магдебургскому праву в Подольском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 02.07.2015 № 644

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.07.2015 р. N 644

Київ

Про передачу функцій замовника реабілітації (реставрації) шляхової споруди - сходів до пам'ятника Магдебурзькому праву у Подільському районі

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання рішення Київської міської ради від 04 вересня 2014 року N 57/57 "Про припинення комунального підприємства "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) шляхом ліквідації", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку передати комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд") функції замовника реабілітації (реставрації) шляхової споруди - сходів до пам'ятника Магдебурзькому праву у Подільському районі та всі наявні документи, які засвідчують права замовника, обсяги незавершеного будівництва на момент передачі, проектно-кошторисну, договірну, бухгалтерську документацію, документацію, пов'язану з проведенням процедур закупівель, обладнання та матеріали, що придбані для комплектації об'єкта, та інформацію, яка є важливою для їх здійснення, відповідно до законодавства по цьому об'єкту.

2. Департаменту будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати в установленому порядку до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції до проектів Програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2016 рік та наступні роки по об'єкту, зазначеному у пункті 1 цього розпорядження.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос