Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии и передаче внешнедомовых инженерных сетей жилого дома N 20 на ул. Гарматной в Соломенском районе

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 02.07.2015 № 640

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.07.2015 р. N 640

Київ

Про прийняття та передачу зовнішньобудинкових інженерних мереж жилого будинку N 20 на вул. Гарматній у Солом'янському районі

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи лист комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" від 10 грудня 2014 року N 056/24-10574, з метою належної експлуатації зовнішньобудинкових інженерних мереж та надання якісних послуг мешканцям жилого будинку N 20 на вул. Гарматній у Солом'янському районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" зовнішньобудинкові інженерні мережі жилого будинку N 20 на вул. Гарматній у Солом'янському районі, згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з комунальним підприємством з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" забезпечити в установленому порядку прийняття та закріплення зовнішньобудинкових інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос