Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании рабочей группы по вопросам внедрения и эксплуатации автоматизированной системы "Информационная система управления имуществом территориальной общины города Киева"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 15.06.2015 № 570

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.06.2015 р. N 570

Київ

Про утворення робочої групи з питань впровадження та експлуатації автоматизованої системи "Інформаційна система управління майном територіальної громади міста Києва"

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", "Про доступ до публічної інформації", "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", "Про Основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007 - 2015 роки", з метою удосконалення механізму управління майном територіальної громади міста Києва, забезпечення прозорості та відкритої діяльності структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1. Утворити робочу групу з питань впровадження та експлуатації автоматизованої системи "Інформаційна система управління майном територіальної громади міста Києва" та затвердити її склад, що додається.

2. Робочій групі, утвореній відповідно до пункту 1 цього розпорядження, до 30 червня 2015 року надати Київському міському голові пропозиції стосовно впровадження та експлуатації автоматизованої системи "Інформаційна система управління майном територіальної громади міста Києва".

3. Контроль за виконанням цього покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Радуцького М. Б.

Опрос