Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О безоплатном принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева инженерных сетей внешнего освещения с оборудованием общества с ограниченной ответственностью "ЖИТЛОЕКОНОМІЯ"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 05.06.2015 № 537

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.06.2015 р. N 537

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва інженерних мереж зовнішнього освітлення з обладнанням товариства з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛОЕКОНОМІЯ"

Відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛОЕКОНОМІЯ" (лист від 15 грудня 2014 року N 130/12-14 та протокол загальних зборів учасників товариства від 02 грудня 2014 року N 10/2014), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" інженерні мережі зовнішнього освітлення з обладнанням товариства з обмеженою відповідальністю "ЖИТЛОЕКОНОМІЯ" згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі інженерних мереж зовнішнього освітлення з обладнанням, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос