Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О безоплатном принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева тепловых сетей общества с ограниченной ответственностью "БУДСПЕЦСЕРВІС"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 29.04.2015 № 428

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.04.2015 р. N 428

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва теплових мереж товариства з обмеженою відповідальністю "БУДСПЕЦСЕРВІС"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "БУДСПЕЦСЕРВІС" (лист від 03 грудня 2014 року N 992 та протокол загальних зборів учасників від 02 грудня 2014 року N 02/12-14), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" теплові мережі товариства з обмеженою відповідальністю "БУДСПЕЦСЕРВІС" згідно з додатком в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27 вересня 2001 року (зі змінами та доповненнями), укладеного між АК "Київенерго" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі теплових мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос