Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О закреплении имущества за коммунальным предприятием "Київжитлоспецексплуатація"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 28.04.2015 № 423

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.04.2015 р. N 423

Київ

Про закріплення майна за комунальним підприємством "Київжитлоспецексплуатація"

Відповідно до статей 319, 327 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", звернення Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03 березня 2015 року N 063-1380, лист комунального підприємства "Спортивний комплекс" від 25 лютого 2015 року N 14, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством "Київжитлоспецексплуатація" об'єкти, розташовані на проспекті Повітрофлотському, 63, згідно з додатком.

2. Комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація" та комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Спортивний комплекс" в установленому порядку здійснити приймання-передачу об'єктів комунальної власності, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та надати до Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) копію акта приймання-передачі.

Опрос