Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче функций заказчика строительства участка Подольско-Вигуровской линии метрополитена в г. Киеве от станции "Глибочицька" до станции "Райдужна" с ответвлением в сторону жилищного массива Вигуровщина-Троещина (вариант мелкой закладки на Подоле)

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 08.04.2015 № 329
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.04.2015 р. N 329

Київ

Про передачу функцій замовника будівництва дільниці Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену в м. Києві від станції "Глибочицька" до станції "Райдужна" з відгалуженням в бік житлового масиву Вигурівщина-Троєщина (варіант мілкого закладення на Подолі)

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 19 жовтня 2018 року N 1882)

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" та з метою ефективного управління будівництвом об'єктів, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити комунальне підприємство "Київський метрополітен" замовником будівництва дільниці Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену в м. Києві від станції "Глибочицька" до станції "Райдужна" з відгалуженням в бік житлового масиву Вигурівщина-Троєщина (варіант мілкого закладення на Подолі).

Опрос