Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева магистральных тепловых сетей общества с ограниченной ответственностью "ІНЕКОН - СЕРВІС"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 08.04.2015 № 326

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.04.2015 р. N 326

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва магістральних теплових мереж товариства з обмеженою відповідальністю "ІНЕКОН - СЕРВІС"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "ІНЕКОН - СЕРВІС" (лист від 03 вересня 2014 року N 123 та протокол загальних зборів учасників товариства від 18 березня 2014 року), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київенерго" магістральні теплові мережі товариства з обмеженою відповідальністю "ІНЕКОН - СЕРВІС" згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27 вересня 2001 року (зі змінами та доповненнями), яку укладено між АК "Київенерго" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання - передачу об'єктів теплопостачання та інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос