Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об условиях оплаты труда первого заместителя председателя Соломенской районной в городе Киеве государственной администрации Бялковского В. В.

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 02.04.2015 № 309

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.04.2015 р. N 309

Київ

Про умови оплати праці першого заступника голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковського В. В.

Відповідно до Закону України "Про державну службу", постанов Кабінету Міністрів України від 03 травня 1994 року N 283 "Про порядок обчислення стажу державної служби" та від 09 березня 2006 року N 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів" та враховуючи розпорядження Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації від 13 березня 2015 року N 81-к "Про переведення на посаду першого заступника голови Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковського В. В.":

1. Взяти до відома, що Бялковському Володимиру Вікторовичу присвоєно 9-й ранг державного службовця.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос