Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева инженерных сетей внешнего освещения с оборудованием ОБЩЕСТВА С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СФЕРА"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 18.03.2015 № 241

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.03.2015 р. N 241

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва інженерних мереж зовнішнього освітлення з обладнанням ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СФЕРА"

Відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СФЕРА" (лист від 03 листопада 2014 року N 30 та протокол загальних зборів учасників від 23 травня 2014 року N 23-05/14), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" інженерні мережі зовнішнього освітлення з обладнанням ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СФЕРА" згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі інженерних мереж зовнішнього освітлення з обладнанням, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос