Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О безоплатном принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева инженерных сетей с оборудованием общества с ограниченной ответственностью "Сервіс-Технобуд"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 05.03.2015 № 198

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.03.2015 р. N 198

Київ

Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва інженерних мереж з обладнанням товариства з обмеженою відповідальністю "Сервіс-Технобуд"

Відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю "Сервіс-Технобуд" (лист від 17 листопада 2014 року N 352 та протокол загальних зборів учасників від 17 листопада 2014 року N 17/11-14), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" інженерні мережі з обладнанням товариства з обмеженою відповідальністю "Сервіс-Технобуд" згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу інженерних мереж з обладнанням, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос