Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешнедомовых инженерных сетей, сооружений и оборудования жилищно-строительного кооператива "ІНДИКАТОР-7"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 04.03.2015 № 190

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.03.2015 р. N 190

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішньобудинкових інженерних мереж, споруд та обладнання житлово-будівельного кооператива "ІНДИКАТОР-7"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення житлово-будівельного кооператива "ІНДИКАТОР-7" (листи від 01 вересня 2014 року N 47, від 15 вересня 2014 року N 49 та протокол загальних зборі членів ЖБК від 18 червня 2014 року N 2/2014), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київенерго" зовнішньобудинкові інженерні мережі, споруди та обладнання житлово-будівельного кооператива "ІНДИКАТОР-7" згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27 вересня 2001 року (зі змінами та доповненнями), яка укладена між АК "Київенерго" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу зовнішньобудинкових інженерних мереж, споруд та обладнання, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених Угодою.

Опрос