Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к перечню предприятий, учреждений и организаций г. Киева, осуществляющих квартирный учет работников, нуждающихся в улучшении жилищных условий

Киевская городская государственная администрация, Киевский городской совет профсоюзов
Постановление от 27.02.2015 № 183

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)
ПРЕЗИДІЯ ОБ'ЄДНАННЯ ПРОФСПІЛОК, ОРГАНІЗАЦІЙ ПРОФСПІЛОК У М. КИЄВІ "КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОФСПІЛОК"

ПОСТАНОВА

від 27 лютого 2015 року N 183

Київ

Про затвердження змін до переліку підприємств, установ та організацій м. Києва, що здійснюють квартирний облік працівників, які потребують поліпшення житлових умов

Відповідно до пункту 9 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської Ради професійних спілок від 11 грудня 1984 року N 470, та враховуючи постанову ради Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок" від 24 грудня 2013 року N Р-5-3, звернення підприємств, установ та організацій, що здійснюють квартирний облік працівників, які потребують поліпшення житлових умов, виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) і президія Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок" постановляють:

1. Затвердити зміни до переліку підприємств, установ та організацій м. Києва, що здійснюють квартирний облік працівників, які потребують поліпшення житлових умов, затвердженого постановою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) і президії Об'єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок" від 05 серпня 2013 року N 1333, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Районним в місті Києві державним адміністраціям у встановленому законодавством порядку забезпечити взяття на квартирний облік за місцем проживання працівників підприємств, установ та організацій, на яких ліквідується квартирний облік.

Опрос