Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении лимитов потребления тепловой, электрической энергии, природного газа, водоснабжения и водоотвода на 2015 год для бюджетных учреждений, финансируемых из бюджета города Киева, и КП "Київміськсвітло"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 25.02.2015 № 166
редакция действует с 13.10.2015

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.02.2015 р. N 166

Київ

Про встановлення лімітів споживання теплової, електричної енергії, природного газу, водопостачання та водовідведення на 2015 рік для бюджетних установ, що фінансуються з бюджету міста Києва, та КП "Київміськсвітло"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Київської міської державної адміністрації
від 13 жовтня 2015 року N 1029

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Бюджетного кодексу України, статті 135 Господарського кодексу України, пункту 14 рішення Київської міської ради від 28 січня 2015 року N 60/925 "Про бюджет міста Києва на 2015 рік":

1. Встановити ліміти споживання теплової, електричної енергії, природного газу, водопостачання та водовідведення на 2015 рік для бюджетних установ, що фінансуються з бюджету міста Києва, та комунальному підприємству "Київміськсвітло" (далі - КП "Київміськсвітло") згідно з додатками 1 - 13.

2. Керівникам структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), головам районних в місті Києві державних адміністрацій, керівникам бюджетних установ, що фінансуються з бюджету міста Києва та КП "Київміськсвітло", забезпечити дотримання встановлених лімітів споживання теплової, електричної енергії, природного газу, водопостачання та водовідведення.

3. КП "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

здійснювати моніторинг та аналіз дотримання встановлених лімітів і щомісячно, в термін до 20 числа місяця, наступного за звітним, надавати звіт до Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

готувати пропозиції щодо впровадження технічних або організаційних заходів з метою дотримання бюджетними установами та КП "Київміськсвітло" встановлених лімітів у разі їх перевищення.

4. Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до наданого КП "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) звіту, щомісячно, до 25 числа місяця, наступного за звітним, надавати заступникам голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків пропозиції щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності керівників бюджетних установ, у разі перевищення встановлених лімітів споживання теплової, електричної енергії, природного газу, водопостачання та водовідведення.

Опрос