Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешних инженерных сетей с оборудованием ОБЩЕСТВА С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СФЕРА"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 25.02.2015 № 160

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.02.2015 р. N 160

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх інженерних мереж з обладнанням ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СФЕРА"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СФЕРА" (листи від 10 жовтня 2014 року N 10/10/14, від 03 листопада 2014 N 31 та протокол загальних зборів учасників від 23 травня 2014 року N 23/05/14), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади м. Києва та передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київгаз" зовнішні інженерні мережі з обладнанням ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "СФЕРА" згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Договором на володіння та користування майном територіальної громади міста Києва, який укладений 21 квітня 2006 року між відкритим акціонерним товариством "Київгаз" та виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією).

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі інженерних мереж з обладнанням, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос