Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева инженерных сетей внешнего освещения с оборудованием ЧАСТНОГО АКЦИОНЕРНОГО ОБЩЕСТВА "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 12.02.2015 № 108

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.02.2015 р. N 108

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва інженерних мереж зовнішнього освітлення з обладнанням ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА"

Відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА" (листи від 21 жовтня 2014 року NN 775, 776 та протокол засідання Наглядової ради від 06 жовтня 2014 N 06-1/10/2014), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством електромереж зовнішнього освітлення м. Києва "Київміськсвітло" інженерні мережі зовнішнього освітлення з обладнанням ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА" згідно з додатком.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити заходів щодо приймання-передачі інженерних мереж зовнішнього освітлення з обладнанням, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

Опрос