Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О зачислении в коммунальную собственность территориальной общины города Киева и закреплении за предприятиями, входящими в состав коммунальной корпорации "Київавтодор", основных средств

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 28.01.2015 № 53

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.01.2015 р. N 53

Київ

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплення за підприємствами, які входять до складу комунальної корпорації "Київавтодор", основних засобів

Відповідно до статей 327, 329 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України", частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду" гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", клопотання комунальної корпорації "Київавтодор" від 17 грудня 2014 року N 01-38/1647:

1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальними підприємствами, які входять до складу комунальної корпорації "Київавтодор" основні засоби згідно з додатком.

2. Комунальній корпорації "Київавтодор" у встановленому порядку передати майно, зазначене у додатку, та надати до Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) копії актів приймання-передачі.

Опрос