Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к Уставам заведений здравоохранения

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 31.12.2014 № 1575

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.12.2014 р. N 1575

Київ

Про затвердження змін до Статутів закладів охорони здоров'я

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 березня 2012 року N 198/7535 "Про діяльність виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)", розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 13 грудня 2013 року N 2254 "Про затвердження Положення про Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" та з метою приведення установчих документів закладів охорони здоров'я у відповідність до вимог законодавства України, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити зміни до Статуту Фізіотерапевтичної поліклініки Шевченківського району м. Києва, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 29 серпня 2002 року N 676, виклавши його в новій редакції, що додається.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос