Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении фестиваля по зимним и другим видам спорта на территории учебно-тренировочного горнолыжного спортивно-оздоровительного комплекса Национального университета физического воспитания и спорта Украины

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение от 30.12.2014 № 1565

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.12.2014 р. N 1565

Київ

Про проведення фестивалю із зимових та інших видів спорту на території навчально-тренувального гірськолижного спортивно-оздоровчого комплексу Національного університету фізичного виховання і спорту України

Відповідно до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 року N 317/418, а також з метою забезпечення розвитку фізичної культури і спорту у місті Києві, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підтримати ініціативу громадської організації "Федерація фрі-райду України" щодо проведення з 30 грудня 2014 року до 15 березня 2015 року, з 15 грудня 2015 року до 15 березня 2016 року, з 15 грудня 2016 року до 15 березня 2017 року фестивалю із зимових та інших видів спорту на території навчально-тренувального гірськолижного спортивно-оздоровчого комплексу Національного університету фізичного виховання і спорту України за адресою: вулиця Генерала Родимцева, 8 (далі - Захід).

2. Взяти до відома, що відповідальність за організацію, підготовку та проведення Заходу взяла на себе громадська організація "Федерація фрі-райду України".

3. Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити координацію питань, пов'язаних з підготовкою та проведенням Заходу.

Опрос