Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешних инженерных сетей КП "Житлоінвестбуд-УКБ"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 12.11.2014 № 1336

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.11.2014 р. N 1336

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх інженерних мереж КП "Житлоінвестбуд - УКБ"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення КП "Житлоінвестбуд - УКБ" (листи від 13 грудня 2013 року N 114/5520 та від 21 січня 2014 року N 114/266), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київенерго" зовнішні інженерні мережі згідно з додатком, в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27 вересня 2001 року (зі змінами та доповненнями), яка укладена між АК "Київенерго" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу зовнішніх інженерних мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження на умовах, визначених відповідною Угодою.

Опрос