Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешних тепловых сетей Государственного предприятия "Житлоінбуд"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 10.11.2014 № 1299

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.11.2014 р. N 1299

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішніх теплових мереж Державного підприємства "Житлоінбуд"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення Державного підприємства "Житлоінбуд" (листи від 14 січня 2014 року N 04-01/14 та від 05 лютого 2014 року N 17-01/14 та наказ від 11 березня 2014 року N 04-03/14 "Щодо передачі до комунальної власності територіальної громади м. Києва), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київенерго" зовнішні теплові мережі Державного підприємства "Житлоінбуд" згідно з додатком до цього розпорядження в межах та на умовах, визначених угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27 вересня 2001 року (зі змінами та доповненнями), укладеною між АК "Київенерго" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу зовнішніх теплових мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених відповідною угодою.

Опрос