Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева тепловых сетей, насосной станции и оборудования ЧАСТНОГО АКЦИОНЕРНОГО ОБЩЕСТВА "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 10.11.2014 № 1296

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.11.2014 р. N 1296

Київ

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва теплових мереж, насосної станції та обладнання ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА"

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва житлового фонду, гуртожитків, інженерних мереж та об'єктів соціальної інфраструктури", враховуючи звернення ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА" (листи від 25 грудня 2013 року N 1073, від 25 грудня 2013 року N 1074 та від 03 лютого 2014 року N 168), з метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київенерго" теплові мережі, насосну станцію та обладнання ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА" згідно з додатком до цього розпорядження, в межах та на умовах, визначених Угодою щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27 вересня 2001 року (зі змінами та доповненнями), яка укладена між АК "Київенерго" та Київською міською державною адміністрацією.

2. Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити приймання-передачу теплових мереж, насосної станції та обладнання, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, на умовах, визначених відповідною Угодою.

Опрос